29 kwietnia o godz. 10.00 zapraszamy na warsztaty z Filipem Springerem.

W dobie smartfonów, gdy możemy bez ograniczeń robić zdjęcia i od razu dzielić się nimi z innymi w serwisach społecznościowych, uważność nieco zanika. Warto zatem inaczej spojrzeć na fotografowanie, czujniej patrzeć na to, co może zobaczyć obiektyw aparatu. Dobrze jest przygotować się do wyprawy, poznać trasę, zaglądnąć do map, które nas poprowadzą.

Do takiej aktywności zachęca Filip Springer, znany pisarz i fotograf. Wybierzcie się razem z nim na niezapomniane warsztaty rowerowe, w czasie których będziemy się kierować starymi i nowymi mapami oraz udokumentujemy naszą wycieczkę. Autor „Miedzianki” podzieli się z uczestnikami wskazówkami oraz radami i zaproponuje im zanurzenie się w wykonywanych czynnościach i czerpanie z nich satysfakcji, czyli wdrożenie w życie teorii przepływu „flow” amerykańskiego psychologa Mihály’ego Csíkszentmihály’ego.

Prosimy o zabranie ze sobą rowerów i naładowanych smartfonów.

Warsztaty potrwają około 3-5 godzin. Zbiórka pod Biblioteką Główną, ul. Kolegiacka 3.

Liczba uczestników jest ograniczona.

Obowiązują zapisy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 423 57 55

b_450_0_16777215_0_0_images_Kultura_Sport_springer-29_optimized041.jpg