b_450_0_16777215_0_0_images_stories_Aktualnosci_plaza2012.jpgW czwartek, 9 sierpnia br. platforma n zaprasza na kolejny seans pod gołym niebem w ramach projektu Kino na Plaży Wilanów. Tym razem widzowie obejrzą komedię 'Listy do Julii.

Pogoda sprzyja spędzaniu letnich wieczorów poza domem. Dlatego wszystkich warszawiaków zapraszamy w czwartkowe wieczory na spotkania z dobrym filmem na Plaży Wilanów.
Po zeszłotygodniowym kinie akcji w doborowej obsadzie, w tym tygodniu na Widzów czeka lekka i przyjemna wakacyjna komedia „Listy do Julii”.

Plaża została usypana u zbiegu ul. Przyczółkowej i al. Wilanowskiej. Na widzów czekają wygodne leżaki, pufy, kosze plażowe oraz darmowy popcorn. Zaczynamy o 21:30. Seanse są bezpłatne.

„Listy do Julii”
Rok produkcji: 2010
Występują: Amanda Seyfried, Gael Garcia Bernal, Vanessa Redgrave, Christopher Egan

Piękna, młoda i zakochana amerykańska para udaje się na, jak to określają, przedmałżeński miesiąc miodowy, do Verony – miasta, w którym rozgrywał się dramat Romeo i Julii. Jak to zazwyczaj w podobnych historiach bywa, chłopak pochłonięty kulinarną pasją zaczyna nieco zaniedbywać narzeczoną, która romantyczne spacery we dwoje zmuszona jest zamienić na samotne zwiedzanie miasta. Przypadkiem trafia na grupkę kobiet, które odpisują na listy z prośbą o sercowe porady kierowane do Julii przez zakochanych z całego świata. Wśród nich trafia na list miłosny sprzed prawie pół wieku. Postanawia pomóc zakochanej kobiecie odnaleźć miłość sprzed lat. Czy jej się to uda? „Listy do Julii” to lekka i przyjemna komedia. W sam raz na letni wieczór.